PARODA - KONKURSAS "AŠ - ŽEMĖS DALELĖ"

Garliavos lopšelyje-darželyje "Obelėlė" nuo šių metų kovo 20 d. iki balandžio 10 d. vyksto Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų paroda konkursas "Aš - žemės dalelė".  Iš viso parodai konkursui pateikti darbai iš 46 įstaigų. Sulaukėme 97 vaikų darbelių iš visos respublikos miestų ir rajonų: Kauno, Jonavos, Kelmės, Kėdainių, Lentvario, Šakių, Ariogalos, Šiaulių, Molėtų, Vilniaus, Raseinių. Tačiau aktyviausiai dalyvavo Kauno rajono ikimokyklinių įstaigų ugdytiniai iš Garliavos, Eigirgalos, Kačerginės, Piliuonos, Ilgakiemio, Linksmakalnio, Giraitės, Vilkijos.

Iki šiol darbai eksponuojami darželio salėje. Jei bus sušvelnintos karantino sąlygos, sudaryta komisija vertins darbus, nes nustatytu terminu to atlikti nepavyko.

Parodą organizavo priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Vaida Bilotienė.

Copyright © 2020 Garliavos lopšelis-darželis „Obelėlė“. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.