Vaikų gynimo šventė lopšelyje-darželyje „Obelėlė“

Šiai dienai darželio personalas ruošėsi iš anksto: kartu su vaikučiais gamino popierines ramunes, jomis puošė pievelę, kur vyko šventė. Birželio 1-oji prasidėjo gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Visų grupių vaikučiai, mokytojos ir mokytojų padėjėjos išbėgo į darželio kiemą kartu pažaisti, padainuoti, pasidžiaugti vaikyste.

Visus darželio vaikučius su šia diena sveikino direktorė Rima Karalienė, kuri vaikams palinkėjo džiaugtis vaikyste ir dovanojo muilo burbulus.

Šventei pasibaigus, išsiskirstę į savo aikšteles vaikučiai pūtė muilo burbulus, piešė kreidelėmis, žaidė judriuosius žaidimus. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų.

Šventę organizavo ir vedė ikimokyklinio ugdymo mokytojos Milda Gudavičiutė, Daiva Šiugždinienė ir meninio ugdymo mokytoja Loreta Motiejūnienė.

KVIEČIAME DALYVAUTI SAVIVALDYBĖS APKLAUSOJE

VELYKŲ SAVAITĖ

Visą savaitę Kauno r. Garliavos lopšelyje - darželyje „Obelėlė“ vyko veiklos, skirtos vienai iš gražiausių pavasario švenčių - Velykoms. Ruošdamiesi Velykoms, mokytojos su vaikais diskutavo apie Velykų papročius ir šventimo tradicijas. Vaikučiai dalinosi idėjomis, kaip įdomiau marginti kiaušinius (panaudojant druską, akvarelę, gamtinę medžiagą). Vaikai mielai eksperimentavo spalvomis, atliko bandymus su kiaušiniais, kūrė velykinius darbelius bei jais puošė savo grupes. Kad būtų žvalūs ir sveiki, vaikai dalyvavo Kiškio žygyje „100 žingsnių“.

Velykų Bobutė ir Kiškučiai pakvietė vaikus į kiemą. Nors išaušęs balandžio 6 d. rytas nedžiugino šiluma ir saulės spinduliukais, tačiau visi mūsų darželio vaikučiai susirinko į kiemelį švęsti Velykų. Mažuosius pasitiko kiškučiai pakviesdami kartu žaisti velykinius žaidimus, padainuoti dainelių, deklamuoti eilėraščius. Veikė Velykų foto atelje, kurioje mielai pozavo vaikučiai. Bendruomenės organizuotoje parodoje „Margutis iš antrinių žaliavų‘‘ vaikai apžiūrėjo eksponatus ir grožėjosi margučių raštais. Savo margučių tvirtumą vaikai išbandė juos ridendami. Veiklų metu netrūko gerų emocijų, gražių kūrybinių akimirkų, kuriomis dalinamės ir su Jumis.

Vyr. mokytoja J. Nerlikienė

Velykų savaitė l/d "Obelėlė"

Copyright © 2021 Garliavos lopšelis-darželis „Obelėlė“. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.