Informuojame, kad Kauno rajono savivaldybės tarybos 2019 m. rugsėjo 26 d. sprendimu Nr. TS-325 patvirtintas Ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros paslaugos namuose arba nuomojamose patalpose pagal „Šeimos darželio“ modelį tvarkos aprašas, kuris bus įgyvendinamas Akademijos, Domeikavos, Garliavos, Garliavos apylinkių, Ringaudų ir Užliedžių seniūnijose.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros paslauga namuose arba nuomojamose patalpose pagal „Šeimos darželio“ modelį teikiama ikimokyklinio amžiaus vaikams, gyvenantiems Kauno rajono savivaldybės teritorijoje, kurie nepatenka į Savivaldybės švietimo įstaigose įsteigtas ikimokyklinio ugdymo grupes ir nelanko nevalstybinių švietimo įstaigų. Grupės sudaromos po 5 vaikus, kurias prižiūri 1 asmuo. Už maitinimą moka vaikų tėvai.

Vaikų priežiūros paslaugos teikimo tikslas – didinti vaikų priežiūros paslaugų prieinamumą šeimoms, auginančioms ikimokyklinio amžiaus vaikus, ir suteikti tėvams galimybę derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus, dalyvauti darbo rinkoje ir pasirūpinti šeimos materialine gerove.

Norinčius teikti Vaikų priežiūros paslaugas asmenis Akademijos, Domeikavos, Garliavos, Garliavos apylinkių, Ringaudų ir Užliedžių seniūnijose kviečiame registruotis Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. nurodant savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir seniūniją. Šie asmenys bus įdarbinti ikimokyklinio ugdymo įstaigoje su visomis socialinėmis garantijomis.

Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje Vaikų priežiūros paslaugos teikėjams konsultacija teikiama Savanorių pr. 192 (204 kab.), Kaunas, kiekvieną darbo dieną darbo valandomis. Telefonai pasiteiravimui: (8-37) 731 680. El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..  Arba (205 kab.) telefonai pasiteiravimui: (8-37) 332762, +370 65573885. El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

SPRENDIMAS DĖL IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGOS NAMUOSE ARBA NUOMOJAMOSE PATALPOSE PAGAL „ŠEIMOS DARŽELIO“ MODELĮ TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

ĮSAKYMAS DĖL ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRO 2013 M. LAPKRIČIO 21 D. ĮSAKYMO NR. V-1106 „DĖL PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

LR Švietimo įstatymas

Vaiko brandumo mokytis pagal priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas įvertinimo tvarkos aprašas

Lietuvos higienos normos HN 131:2015 „Vaikų žaidimų aikštelės ir patalpos. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“

Copyright © 2020 Garliavos lopšelis-darželis „Obelėlė“. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.