Logopedas

Rūta Stočkuvienė

Darbo laikas:

Pietų pertrauka I-V-12.00- 12.30

Logopedė suteikia pagalbą vaikams, kurie turi komunikacijos kalbėjimo ir kalbos sutrikimus.

-visapusiškai tiria priešmokyklinukų ir ikimokyklinukų kalbą (tartį, žodyną, gramatinę sandarą, rišliąją kalbą);

-teikia korekcinę logopedinę pagalbą kalbos ir kalbėjimo sutrikimų turintiems vaikams;

-sistemingai kaupia logopedinio, pedagoginio ir medicininio tyrimo duomenis, įsisavina naujas kalbos tyrimo bei korekcinio darbo metodikas, taiko jas darbe;

-dalyvauja Vaiko Gerovės Komisijos (VGK) veikloje, konsultuoja auklėtojas vaikų kalbos ir kalbėjimo sutrikimų šalinimo klausimais, bendrauja su įstaigos bendruomene.

-konsultuoja tėvelius, priima į užsiėmimus, bendradarbiauja su vikų tėvais;

Vaiko kalbos ir kalbėjimo sutrikimus nustato įstaigos Vaiko Gerovės Komisija (VGK). Esant būtinybei, vaiką papildomai tiria, konsultuoja Kauno rajono Pedagoginė Psichologinė Tarnyba.

Copyright © 2020 Garliavos lopšelis-darželis „Obelėlė“. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.